top of page

Jak bys zhodnotil utkání v Kyselovicích?

Měli jsme dobrý nástup do utkání, vstřelili jsme branku, jenže pak jsme přestali hrát a jen čekali, až domácí vyrovnají, což se také stalo. Když už jsme měli míč, tak jsme ho nesmyslně nakopávali a pokud jsme chtěli hrát po zemi, tak jsme míče ztráceli. Ve druhé půli nás domácí docela přehrávali, já jsem nastoupil na závěrečnou půlhodinu a chvíli na to jsme inkasovali na 2:1 a poté během pár minut ještě dvakrát. Z mého pohledu se však všechny góly daly chytat. Poté jsme se však probrali a začli Kyselovice přehrávat. Je dobře, že jsme to za stavu 1:4 nezabalili, probudil se střelec Vacl, který vstřelil 4 branky, což je také pozitivní. V penaltách to už bylo kdo s koho.

Ty jsi nastoupil po téměř roční pauze, jak ses na hřišti cítil?

Pořád to nebylo ono. Sice jsem se cítil dobře, ale chyběla mi rychlost a dynamika při odrazu. Doufám, že jsem víc týmu přispěl, než naopak.

Přestože máme první bod, tak výkon nebyl tak dobrý, jako v minulých zápasech, čím si to vysvětluješ?

Bod máme díky tomu, že jsme proměňovali šance a měli štěstí v tom, že domácí některé své neproměnili. Taky si myslím, že bysme na sebe na hřišti neměli být tak negativní a víc se povzbuzovat. Taky bohužel bojujeme se zraněními nebo někteří hráči nemůžou a nastupujeme tak pořád v hodně obměněné sestavě.

Zatím uzavíráme tabulku s jediným bodem, co zlepšit do dalších zápasů, aby body přibývaly rychleji?

Měli bychom hrát více fyzicky, nutit soupeře presinkem k chybám a také se více nabízet a chtít hrát. Také se snažit dát míč na zem místo nakopávaných míčů, protože to je styl, který nám sedí nejvíce.

Co očekáváš od příštího domácího utkání s Rusavou?

Doufám, že se sejdeme ve větším počtu než v posledních utkáních. Soupeř bude pravděpodobně hrát dost fyzicky a důrazně. My se pokusíme hrát svou hru a snad si připíšeme konečně tři body. Doufám, že nás přijdou fanoušci podpořit v co nejhojnějším počtu.

Po téměř roční pauze zaviněné zraněním kolene se na poslední půlhodinu v zápase v Kyselovicích objevil záložník Miroslav Havránek.